| kitisupercool a întrebat:

Buna,nu inteleg un lucru.Tocmai mi-am instalat "Sopcast tv Plugin 5.8 si VLC plugin ", urmand pas cu pas cum trebuie instalate pentru a putea viziona canalele de pe "Cool-tv.net.Le-am instalat dar nu se incarca.De ce?

1 răspuns:
| Andres_Roll_1981 a răspuns:

Nu merge decat pe internet explorer, sau chrom (cred)... eu folosesc SopCast doar pe explorar si merge. Vezi sub fereastra mica unde trebuie sa se vada canalul tv respectiv, ai ceva de genul : deschide cu vlc. Dai clic si astepti 1 min. Daca nici asa nu merge, incearca un alt plugin 5.4