| ellaells a întrebat:

S-ar putea sa sune cam ciudat intrebarea dar ce as putea sa fac ca sa economisesc mai multi bani? Am nevoie de haine dar nu asa scumpe... Ca mai toate fetele pot spune ca sunt obsedata de haine laughing) As vrea sa mi se raspunda serios, nu la mistowinking

4 răspunsuri:
| Andeuta a răspuns:

Incearca site-uri cu haine mai ieftinelaughing

| DeKoniec a răspuns:

Uita-te dupa niste haile mai ieftine straight face este simplu...

| ellaells explică (pentru DeKoniec):

Pai o fii simplu dar nu gasesc...

| Diana254 a răspuns:

Buna! Poti devenii reprezentant la firma de cosmetice Lady's si venitul tau va creste automat fara a mai economisii ceilalti banuti! Valoarea minima a comenzii este de 10 lei, transport gratuit in 2 zile in toata tara si discountul ajunge si la 42%! Merita sa incerci.Iti recomand cu incredere! Daca esti interesata ma poti gasi la ladys_lady2000 pentru mai multe informatii.O zi frumoasa happy