| dorian25hubati a întrebat:

Salut.Stie careva cam cum as putea face bani la 13 ani? as vrea sa economisesc pentru viitor si sa-mi cam satisfac placerile big grin. Puteti sa ma ajutati?

4 răspunsuri:
| sodobar a răspuns:

Uite,te invat eu, trebuie doar sa ai cont de facebook cu macar 5 prieteni si cu poza la profil(nu neaparat cu tine), iti dau eu un link, iti faci cont acolo si incepi sa faci bani stand la pc si dand like, dupa te uiti si tu pe net cum sta treaba dar in mare asta e ce ti-am zis eu, http://www.fanslave.net/ref.php?ref=742597 daca nu merge cu click copiezi linkul la google sus, site-ul este foarte serios

| JeSuisElle a răspuns:

Pai economiseste banii de buzunar, pachet, alocatiile. La 13 ani alta varianta nu ai din pacate, mai asteapta 3 ani si angajeaza-te undeva, dar ma indoiesc ca parintii tai o sa fie de accord. laughing

| Rikard1103 a răspuns:

Sa-ti satisfaci placerile? Mai exact pentru ce ai nevoie de bani? Fii sincer!laughing

| dorian25hubati explică (pentru Rikard1103):

Pai as vrea o chitara noua, o bicicleta noua, un telefon nou... chestii