| Anyela94 a întrebat:

sa-mi spuneti si mie va rog daca stiti, cum pot sa castig bani on line fara a face ceva ilegal si apoi cum imi iau banii pe care ii am virtual, daca exista persoane care cunosc ceva in concret sa-mi spuna si mie, va rog

3 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

O metoda e youtube, daca ai imaginatie si rabdare face ceva banuti.
sau daca esti bun la un joc online poti vinde contul, apoi faci altul si il vinzi si tot asa.

| Hakuouki a răspuns:

Videochat, dar nu oricine este apt pentru chestia asta. Din youtube poti scoate bani, poti vinde conturi, te poti alatura unei echipe online.

Răspuns utilizator avertizat