| Stitch92 a întrebat:

La scoala la care invat nu au fost decontati banii pe transport timp de un an si 3 luni, in timp ce la celelalte licee din acelasi Municipiu (Urziceni, IL) a fost efectuata decontarea. Banii 'intra' in scoala, dar totul se opreste aici. Iar asta se intampla de mult timp. Fiecare elev are de primit aprox. 2000 Lei. Am dori sa facem o "instiintare" (reclamatie, citatie etc.) catre Ministerul Educatiei.
Care ar fi procedeele care ar fi urmate?

1 răspuns:
| maria6 a răspuns:

Memoriu semnat de toti elevii si parintii lor, prin care prezentati situatia si solicitati decontarea.