| Skyfalling a întrebat:

Buna seara, numele meu este Claudiu si locuiesc in Sinaia, posed un camion de 7.5T in stare perfecta de functionare si permis conducere toate gradele, stie cineva unde as putea gasi un angajament pe termen lung pentru transport marfuri de orice fel?

3 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Va sugerez sa va folositi de publicitatea din ziarele locale sau centrale in care sa va ofertati serviciile de transport.

| sigmanet a răspuns:

Cauta pe internet la companiile mari. Sau incearca sa incei colaborari cu firmele transportatoare...

| marioBARCELONA a răspuns:

Incearca pe bursatransport.ro
Poate reusesti sa rezolvi problema...
Succes!