| Oannaaa23 a întrebat:

Bună seara!
Sper să gasesc aici un raspuns bun!
Am un card emis de la BRD, este uzat și nu se mai văd cifrele și numele de pe el!
Întrebarea mea este, îmi pot schimba cardul pe acest motiv? Și dacă da, în cat timp este gata?
Aș avea nevoie urgent să trimit poză cu cardul, dar nu se vede sub nici o forma numele, data expirarii si numerele de pe el!

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mergi la BRD si schimba-l.

| anonimg a răspuns:

Poti sa suni la BRD in zilele si orele lucratoare, sau sa mergi la o agentie.
In principiu, orice este uzat poate fi schimbat mai inainte de termen (expirare).

| Wr3nch a răspuns:

De ce sa trimiti poza cu cardul?

| mi25 a răspuns:

Te costa 20 lei cardul si 10 lei regenerare PIN.

| UserRo10 a răspuns:

Depinde ce contract ai cu ei. La mine a costat 10 ron reemitere card si anularea celui vechi