| andyspider a întrebat:

Stie careva unde as putea vinde venin de vipera ammodytes? cu acte in regula.

5 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

In Ro nu vinde niciun crescator autorizat( singura care foloseste venin, f-ca de medicamente Iasi, cumpara materia prima din strainatate!) --- daca ai ferma autorizata, instalatie de liofilizare si altele, incearca la Camera de comert si Industrie din judetul tau care furnizeaza de informaţii privind oportunităţi de afaceri din ţara şi strainatate: cereri şi oferte de produse, servicii, cooperare şi investiţii. Numai bine!

| ΔH a răspuns:

Intreaba la spitale, clinici, tot ce tine de medicina. Nu stiu unde sa te indrum cu exactitate, dar in veninul respectiv se prepara antivenin-ul si medicii cred ca ar putea sa te indrume.

| costin1306 a răspuns:

happy Interesant ce pot spune. Chiar nu stiu dar iti urez succes. Venin de vipera,,,, wow...

| alex癌 a răspuns:

Salut...ai gasit unde sa vinzi venin de vipera

| Cioalca994 a răspuns:

Buna ziua, ne puteti oferi un numar de telefon unde va putem contacta?