| seby8873 a întrebat:

Cam cu cat as putea sa vand o vipera? Ma refer la sarpele ala cu venin. Vipera cu corn.

5 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Nu cred ca poti s-o vinzi caci este un animal protejat --- poti fii acuzat de braconaj! --- citeste si tu poveste unei afaceri nereusite cu vipere http://www.natgeo.ro/......ra-cu-corn

| KissStarDee a răspuns:

Cu 0 lei, scapa de ea daca o ai intereseaza-te si du-o intr-o zona protejata dar mare atentie, e periculoasa, succes!

| oK_4173 a răspuns:

Eu stiu pe cineva care a cumparat o vipera.(are coltii scosi) a luat-o cu 500lei happy! sper cam fost de ajutorwinking

| mirunaana a răspuns:

Nu crd ca si-ar dori cineva un astfel de animal acasa :-s

| XxTh3KiNgxX a răspuns:

N-o vinde