| Aleee9498 a întrebat:

Buna seara! Stie cineva site-uri de haine de exemplu sau care se ocupa in general cu vanzarea anumitor produse, care fac angajari de tip Remote? multumesc!

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Cauta la angajari "vanzatori online" fiindca termenul "remote" este folosit mai putin.
Aceste pozitii se gasesc pe: site-urile de recrutare a muncii, ziarele locale, la companii directe, pe linkedin sau intrand pe site-urile magazinelor mari si uitandu-te la ofertele lor de munca.