| WonderCC a întrebat:

stie cineva unde as putea vinde niste timbre, ma refer ca in Romania, sau daca imi poate spune cineva un site care se ocupa cu vanzarea timbrelor, am incercat pe olx, nu a mers, este ceva serios, multumesc si dau funda!

2 răspunsuri:
| GlowingShadow a răspuns:

Intrebarea ta e din August, daca mai e valabil, un sfat important: NU vinde timbre colectionarilor romani. Iti ofera MULT sub valoarea reala a timbrelor, cu alte cuvinte, se tiganesc in ultimul hal. Ti-as recomanda sa descarci (sau sa cumperi) catalogul SCOTT - 2006, acolo poti afla valoarea timbrelor, codul din catalog si le poti pune pe ebay. Iti recomand sa le pui cu codul din catalog, sa poata verifica colectionarii valoare, autenticitatea etc.

| 0765575758 a răspuns:

Rozetka.com incearca posibil sase primeasca