| Usernamee76 a întrebat:

Bună seara. Sunt pe a 12-a la un liceu electric. Nu știu în ce parte să mă duc. Mulți îmi zic să merg la Inginerie... Dar nu mă pasionează deloc. Eu aș vrea să merg pe Agricultură, îmi place mult mai mult, ce ziceți? Vreau să devin inginer agronom. Îmi voi găsi de lucru până o sa-mi fac ferma mea? Păreri vă rog.

2 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Da, dacă ești bun(ă) în ceea ce faci și te remarci încă din facultate, ai șanse mari să găsești de lucru.
Baftă!

| neutrino a răspuns:

Tu esti facut pentru a lucra in agricultura, nu in agronomie.