| salutsalut0444 a întrebat:

Buna seara, TPU. Aveam un cont de google. Daca l-am sters de pe dispozitiv, si după am realizat ca aveam un abonament lunar pe el, abonamentul va mai fi taxat? Adica mi se mai iau bani de pe card? Contul nu mai poate fi recuperat

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da, pana nu inchizi contul, banii vor fi luati de pe card.

| ValentinMihai78 a răspuns:

Da, cât timp nu ai șters contul definitiv și nu ai închis abonamentul. Presupun că lunar îți vine o notificare de plată. Dacă o ai pe cea de luna trecută, vezi dacă din acea notificare poți intra în cont și anula abonamentul. Dacă nu, reinstare aplicație și apoi anulare abonament.

Răspuns utilizator avertizat