| aDEeLAa a întrebat:

Buna seara, TPU! ce parere aveti de convectoarele de gaze? stie cineva care sunt avantajele si care sunt dezavantajele? Dar un pret? Va multumesc anticipat!

1 răspuns:
| geopopiku a răspuns:

Http://www.shopmania.ro/q-convector-pe-gaz
Eu am avut convector la bloc (ap de 2 camere) si pot sa spun ca isi facea treaba in sensul ca nu mai foloseam alte surse.este destul de avantajos spun eu, in plus are si un termostat care asigura o caldura constanta in casa.ce sa zic cred ca pentru un apartament mic sau o garsoniera merita