| xCangur a întrebat:

Ce parere aveti despre un A5 2017? Care sunt avantajele si dezavantajele? Sunt telefoane mai bune in acelasi pret?

Răspuns Câştigător
| gelu1970 a răspuns:

Tu nu trebuie sa crezi. Cauta pe google si tu hotarasti. Eu m-aș orienta spre altă marcă daca e sa cumperi gama medie. La acesta gama prefer xiaomi MiA 1 64 gb daca e sa vedem calitate- preț. In plus e mai ieftin si mult mai fluid. A5 il depașește eventual doar in camera foto. Insa diferența actuala e de 100 de euro si nu merita. Mi a1 are Oreo pur, Android one. Tu alege ce vrei.
Baftă.

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

E o bijuterie. Dacă ai banii, ia-l.

| gelu1970 a răspuns:

Telefon prost.
Cauta altceva.

Răspuns utilizator avertizat