| almaz a întrebat:

Bună seara! Vreau să declar o mașina la taxe și impozite in sectorul 3 dar, nu știu exact unde se afla instituția. Am încercat sa caut pe google dar îmi găsește vreo 3 locații diferite și nu știu exact de care aparțin. Eu sunt domiciliat pe Bld. Iuliu Maniu 1-3. Nu stau de mult timp și nu cunosc foarte bine. Va rog cine știe să-mi dea vreo sugestie. Mulțumesc frumos anticipat.

Răspuns Câştigător
| alina2k18 a răspuns:

Sediul central - Str. Sfanta Vineri nr.32
Program de lucru:

Luni - Marti - Miercuri – Vineri : 8.30 - 16.30

Joi: 8.30 - 18.30

Telefoane utile: (021) 327.51.45 (centrala)
Fax : (021) 327.51.46

4 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

Iuliu Maniu e pe sector 6.
Acele locatii pentru sector 3 sunt puncte diferite, te poti duce la oricare doresti, dar tu ai nevoie sa ajungi la taxe si impozite sector 6.

| almaz explică (pentru alina2k18):

Scuze, sunt din sec3 nu 6, am scris din greșeală. Pentru Sectorul 3, Iuliu Maniu, unde sa merg?

| Holiday a răspuns (pentru almaz):

Bai nene, daca tu ai domiciliul in buletin in str. Iuliu Maniu, asta e in sect. 6, deci trebuie sa mergi la ANAF sect. 6!

| Holiday a răspuns (pentru alina2k18):

"Sediul central - Str. Sfanta Vineri nr.32"

Acolo e pentru firme, nu persoane fizice.

| alina2k18 a răspuns (pentru almaz):

Sediul central - Str. Sfanta Vineri nr.32
Program de lucru:

Luni - Marti - Miercuri – Vineri : 8.30 - 16.30

Joi: 8.30 - 18.30

Telefoane utile: (021) 327.51.45 (centrala)
Fax : (021) 327.51.46