| Mihutt a întrebat:

Vreau sa trimit un colet in Brasov ( un gamepad )! Il voi vinde, deci cel care ridica coletul trebuie sa plateasca coletul! Dar habar nu am cum se procedeaza, cat ma costa, cat dureaza! Ajutati-ma va rog

Răspuns Câştigător
| AgathaRo a răspuns:

Ai intrat in posesia baniilor pe gamepad?
Se numeste plata ramburs (se plateste la destinatie) trebuie sa specifici contravaloarea coletului in cazul tau gamepad. Taxele postale depinde cum te-ai inteles.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Prin curierat te costa vreo 20 si ceva de ron iar plata se poate efectua prin cont bancar sau la momentul in care clientul primeste comanda, iar banii ti se aduc personal de curier la domiciliu daca nu e livrare bancara in cont.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune coletul cu plata la destinatie(ramburs).

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pui coletul cu plata ramburs fie la posta fie la curier