| Dumitru_Adriana_1971 a întrebat:

Buna stie cineva, unde trebuie sa-mi fac cont paypal trebuie sa primesc niste banuti si nu-mi da nici un indiciu.va multumesc

2 răspunsuri:
| veryo70 a răspuns:

Nu se termian totul cu realizarea unu cont pe site trebuie sa ai si un card de debit sa il atasezi la acest cont payla pe care sa il verifici sunand la banca sa iti dea 3 cifre care le vei pune intr-o casuta acolo in contul tau dupa ce se asctiveaza cardul si l-ai atasat la acest cont poti scoate cash-ul cu cardul.Din contul tau paypal trimiti bani pe card si in 2 zile scoti la bancomat daca nu apar in contul tau dispune si vei pierde toti bani laughing si contul tau va fi blocat si bani vor ajunge la paypal si angajati vor manca inghetatalaughing