| AndressAndreea a întrebat:

Stiti de unde pot face rost de cupoane de reduceri in supermarketuri? Daca da, din ce ziare, sau de pe ce site?

4 răspunsuri:
| Catalin_1945 a răspuns:

Te pot ajuta eu cu o legitimatie de fidelizare ai intre 1% si 22% plus multe alte bonusuri din cumparaturi de la comercianti precum carrefour,domo,praktiker,celini, house of art, flanco si multi altii

| Sanziana88 a răspuns:

Vezi poate gasesti aici cupoane de reduceri: http://www.marketdeal.ro/

| AndressAndreea explică:

Nu vreau legitimatii de fidelitate si daca imi dati linkuri.nu stiu.sa se poata printa cupoanele...