Întrebare recomandată | anonim_4396 a întrebat:

Funda!
Avem si noi in Romania cupoane de reduceri pentru produse de hypermarket in reviste?
Daca da, puteti sa imi spuneti care sunt?
Si nu, nu ma refer la site-urile de reduceri gen Zumzi, Groupon sau Fundeal. Vreau doar cupoane pentru alimente.
P.S.: Sunt din Timisoara.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu, in Romania din pacate NU straight face

| pinkpinkbutterfly a răspuns:

Stiu foarte bine la ce te fereri dar din pacate nu sunt, mai avem de evoluat...

| Justy9235 a răspuns:

Ba da, in Carrefour mai sunt mici tichete de reducer-e pana cam la 30 % la un produs din revista, dar asta a fost cam acum 2-3 ani, acum, din pacate, nu am mai vazut asa ceva.big grin