| cryna a întrebat:

stiti vreun magazin mai ieftin de telefoane mobile din radauti, jud. sv?

Răspuns Câştigător
| Syka93 a răspuns:

In radauti nu stiu dar iti recomand cu incredere www.emag.ro am luat acum cateva zile un telefon de la ei si serviciile sunt foarte ok extrem de seriosi si livrarea este gratuita prin fan courier

3 răspunsuri:
| stefangeles a răspuns:

Cele mai ieftine telefoane le iei la abonamentele Cosmote iar un magazin unde preturile sunt acceptabile gasesti in piata la mici comercianti cu astfel de lucruri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Magazin ieftin de telefoane? Sunt aproape aceleasi preturi la toti distribuitorii de telefoane ( Vodafone, Cosmote, Orange ). Vrei sa iei telefoane la negru sau ce? laughing

| Alina_5575 a răspuns:

Eu mi-am luat din siret de la Vodafone

Un Nokia http://www.google.ro/......tp?/imgres r:30, s:0&tx=51&ty=84

si am dat 440 ron