| HardCore7750 a întrebat:

Salut, Nu stiti un simulator pentru telefoane mobile, adica ca si cum as avea telefonul in mana, doar ca e pe ecran?
FUNDA

4 răspunsuri:
| cine1cine a răspuns:

Am incercat și eu niște simulaotare pentru telefon, dar, am ajuns la concluzia că imi cam stric teelfonul aiurea și fără rost. Așa că am cautat jocuri special făcute pentru telefon mobil și am gasit pe un site, ști tu de care, și am downladat de acolo aproximativ 2 giga de jocuri pentru telefon mobil, cu alte cuvinte erau cred că sute de joculețe. Sfatul meu pentru tine este că te chinui de pomană cu simulatoarele.

| HardCore7750 explică (pentru cine1cine):

laughing, nu la asta ma refeream, un simulator pe PC(nu un joc) cu care sa pot vedea cum te telefonul ce are in el,

| cine1cine a răspuns (pentru HardCore7750):

Pai e simplu, instalezi virtual box, apoi downladezi de pe softpedia sistemul de operare al telefonului. Dar mai simplu poți downlada joli os!

| CSIISC a răspuns:

Just Google it