| CokoStar a întrebat:

Stiti un magazin cu telefoane ieftine din Timisoara?

Răspuns Câştigător
| Baton a răspuns:

Sincer nu!
dar iti recomand cu caldura un site serios online (magazin online)
Pe magazinele online nu le poti vedea live telefoanele dar le poti cumpara la un pret mai mic (unele) deoarece nu necesita depozitare si angajati, chirie...cred ca sti povestea.
Eu am incercat la alte produse la domo si pe net era un tv la 1000 lei iar acelasi model era 800 si ceva deci restul am putut incarca cartela tonguelaughing

2 răspunsuri:
| kire a răspuns:

Mai usor intri pe okazii.ro si vezi aia care vand trebuie sa fie vreo unu pe placu tau din Timisoara.

| JeSuisElle a răspuns:

Eu imi iau telefoane de pe internet la reducere si sunt noi nu la mana a doua