| kilder64 a întrebat:

Bună, sunt agent de vanzari la o firma x, vreau sa aflu dacă este o aplicație sau un site în care sa pot organiza magazinele mele sau produsele pe care le vând?

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cum se numeste firma x? Sau y? laughing

| Violleta2022 a răspuns:

Firma pentru care lucrezi ar putea sa-ti puna la dispozitie o asemenea aplicatie, care sa-ti organziezi si usurezi munca.
Ori iti poti organiza singur totul, in Excel.
O alta varianta este sa iti faci cont pe upwork.com unde sunt programatori profesionisti si sa iti pui proeictul acolo, explciit, asa cum il doresti. Ideea este ca acolo trebuie sa platesti in euro, sau dolari americani.

| Țoglă a răspuns:

Conversion.ro

| selos a răspuns:

Firma x nu exista. fii mai precis