| iustin987 a întrebat:

Buna sunt din Suceava si am dori sami achizitionez un hasky si as dai sa-mi dai niste adrese/magazine MULTUMESC

Răspuns Câştigător
| cosminjuve a răspuns:

Intre 50 -300 euro depinde de la cine cumperi, cum cumperi mai multe criteri conteaza putem vorbi mai multe pe msss, imi dai funda (eu continui sa te ajut )?

10 răspunsuri:
| cosminjuve a răspuns:

Iti dau eu un nr te telefon unde poti sa iti gasesti ori ce caine doreesti.
NR TEL: 0727394211.Transportul e asigurat de ei si e inclus in pret, eu mi-am cautat foarte mult timp un caine si mi-am gasit la cineva in Brasov BAFTA (inca nu il am dar il voi primi dupa ce se va naste )sper insa sa iti gasesti di tot sufletu, uite aici id me ilprincipino75 sa ma anunti ce ai rezolvat.

| iustin987 explică (pentru cosminjuve):

Dar de unde e firma acesta?

| cosminjuve a răspuns (pentru iustin987):

Nu stiu exact de unde este dar stiu ca are transport inclus

| iustin987 explică (pentru cosminjuve):

Dar cam cat costa?
preturile cum sunt?
si cum face til aduce acasa si ii dai banii in mana?

| cosminjuve a răspuns (pentru xCrazyWolf):

Cam in ce pret vrei sa iti cumperi
?

| cosminjuve a răspuns (pentru cosminjuve):

Da-mi id tau sau baga-l pe al meu, cati ani ai?

| xCrazyWolf a răspuns (pentru cosminjuve):

Nu sunt ai mei, i-am gasit pe mercador. Ai acolo in dreapta nr de telefon. doar te-am ajutat sa gasesti.

| iustin987 explică (pentru cosminjuve):

Da cam cat costa si id meu iustin_uti@yahoo.com

| cosminjuve a răspuns (pentru iustin987):

Intre 50 -300 euro depinde de la cine cumperi, cum cumperi mai multe criteri conteaza putem vorbi mai multe pe msss, imi dai funda (eu continui sa te ajut )?

| Suciu_Ana_1997 a răspuns:

Sigur gasesti pe okazii.ro dar trebuie sa selectezi orasul