| kta_6466 a întrebat:

Buna sunt din Timisoara, intrebarea mea este... Lucreaza cineva la promotii? As fi si eu interesata dar nu cunosc pe nimeni care sa lucreze in domeniu, ma poate ajuta cineva?!

3 răspunsuri:
| Farcas a răspuns:

Eu am lucrat, e misto. Daca vrei sa te bagi in asa ceva, poti intreba fetele care le vezi prin magazine ca fac promotii, sa iti dea nr de telefon de la cea care le-a solicitat, vb cu ea si spune`i cand are nevoie de o fata, sigur te v-a sunahappy

| zanesiprintese a răspuns:

Si eu am lucrat la o promotie, este frumos, dar obositor. Trebuie sa stai in picioare, sa stai mereu dreapta. Dar merita. Mie mi s-a parut convenabil la banihappy

| mihu a răspuns:

Incearca sa te inscrii pe http://www.pella.ro/