| dny_3305 a întrebat:

Sunt o doamna din buzau si daca cineva are un loc de munca disponibil pentru mine ii multumesc. Mentionez ca sunt dispusa sa invat meserii noi, eu am lucrat in confectii, masina liniara si am calificare ca inspector resurse umane. Astept oferte!

4 răspunsuri:
| tiriboxi a răspuns:

Buna ziua daca sinteti dispusa eu va arat ce trebuie facut iar rezultatele nu vor intirzia sa apara putem incepe de miine cu un angajament clar luat fata de dvs astept vesti

| MARIO_9577 a răspuns:

Te ajut eu te ar interesa sa faci pitici de gradina si sa i vinzi la prieteni cunostinte etc? da ca da suna ma 0768649483

| cristina_5011 a răspuns:

Buna. Eu st koordonator in avon sh fac inskrieri ca reprezentant. Nu dureaza mult inskrierea si este gratuita. Tot ke trebuie sa faci e sa strangi komenzi d la familii rude vekini sau d la munka. Vei benefikia d diskount intre 20 si 45%. Produse gratis. Livrare gratuita. Nu va dura decat 2 ore pentru a ti aranja komanda si a trimite. Ma poti kontakta la 0769742831.