| Ceriik a întrebat:

Sunt pe cale sa cumpar un telefon de pe Okazii(Samsung Star 2) si costa 250 lei in comparatie cu 350-400 lei din magazine aici e anuntul lui http://www.okazii.ro/catalog/66030026/vand-samsung-star- ii.html . Inainte mi-am cumparat un I-phone replica dual sim la 300 lei de pe okazii si intr-o luna mi s-a stricat si acum il folosesc ca oglinda. Nu mai vreau sa patesc asta . Ce ma sfatuiti sa fac?

6 răspunsuri:
| Cutitaru_Gelache_1991 a răspuns:

Durata de viata la replicile iphone e de o saptamana maxim 3 lunibig grin tu nu stiai in ce te ai bagat asa ca nu acuza lumea ca iti da teapa, data viitoare fi mai atenta.

| John90 a răspuns:

Sfatu meu e sa sa il cumper nou fiindca ai garantia ca o sa iti mearga dar si de pe okazii poti sa ai noroc sa nimeresti un bun proprietar...si cand spun sa ti-l cumperi nou nu ma refer de la Orange Vodafone sau cosmote sunt si alte magazine cu telefoane noi sau dealeri Succes

| Ceriik explică (pentru John90):

Nu prea am bani si asa mai bine mai dau 30 lei si mi-l de codeaza careva.

| John90 a răspuns (pentru Ceriik):

Atunci incearca de pe okazii nu toti sunt nesimtiti de pe okazii poate ai noroc happy

| CllaraCllary a răspuns (pentru John90):

Nu te poti baza mereu pe norocrolling on the floor

| CllaraCllary a răspuns:

E un telefon foarte bun(am eu)dar nu poti avea foarte mare incredere in internet.Eu te sfatuiesc sa iti iei unul dintr-un magazin deoarece poti sa-l vezi si-l poti testa. sper ca te-am ajutat.
P.S.Cumparaturile online sunt periculoase! gandeste-te de 2 ori!