| Deea8D a întrebat:

As vrea sa-mi cumpar un telefon dupa okazii..si nu stiu ce sa fac, daca este stricat sau nu stiu thinking a mai cumparat cineva telefon dupa okazii?

Dau Funda.

3 răspunsuri:
| daassh a răspuns:

Eu sunt user okazii, de ani buni pe site, ai sa gasesti acolo fel de fel de oameni, chiar si cu calificative bune si oameni fara caracter care dau "mini" tepe, dar in general orienteazate la cei cu mai mult de 100 de calificative si procentaj de 100% sau apropiat, acei sunt cei mai seriosi si useri.Succes!

| guardian18angel a răspuns:

Uita-te bine la ce zic userii despre respectivul ce vinde telefonul, daca in trecut au patit chestii naspa cu tipul, sau tipa si asa mai departe.

Insa, personal, cam urasc site-ul ala cand vine vorba sa iau chestii electronice de-acolo. Nu ca toate-ar fi rele si asa, dar mi-e frica sa nu mi se strice si sa fi platit aiurea pentru el. Zic asta pentru ca nu exista posibilitate de returnare, in general nu este factura si nici garantie, deci... ce sa zic.

Oricum, cauta informatii despre cel ce vinde produsul. Asta-i singura chestie pe care-o poti face.

Si daca sta in alt oras, sa nu-i returnezi produsul inapoi, ca apoi cine stie daca ti-l mai da inapoi happy. A patit un prieten cu un laptop... si acum uraste site-ul ala.

| eaglewatch01 a răspuns:

Dac vrei un telefon de ocazie, cel mai bine ar fi sa mergi intr-un tirg de vechituri, cel putin acolo poti sa incerci aparatul cit de cit.

Întrebări recente