| NoOne18 a întrebat:

Buna, sunt studenta si as vrea sa imi deschid un cont bancar, cand eram la liceu auzisem ca unele banci ofera cont bancar gratuit fara taxe si alte comisioane pentru studenti. Ce banci ofera posibilitatea asta si pana la ce varsta? Am aproape 23 deani si sa stiu daca ma incadrez
Sau revolut este avantajos?

Răspuns Câştigător
| 120bulevard a răspuns:

Daaa, khakhat, nu te incurca cu hotii astia cu sucursale in Romania, mi-am facut si eu card la liceu si ghici ce, tot platesc comision in conditiile in care mi s-a spus ca nu voi platii nimic, pentru ca vezi domnule aveam 18 ani atunci. Revolut e 100% ok.