| Asrieldqqdwdvwcvwfvsvb a întrebat:

Bună! Știe cineva niște cursuri online din care se pot face bani ( adică participi la cursuri o perioada de timp, iar apoi îți dau bani )? Și sa fie pentru copii de peste 14 ani?. Va rog sa mi spuneți dacă știți! Mulțumesc!

3 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Pentru cursuri trebuie să plătești tu, nu te plătesc ei...

| Hyperion7 a răspuns:

Cursurile îți oferă,in cel mai bun caz,o calificare,însă nu îți garantează și faptul că vei face bani prin utilizarea acelui certificat și nu ai garanția că vei putea fi angajat tot pe baza acestui certificat.
Dacă ești bun la vreo materie, ar fi cel mai ok sa oferi meditații, ieși mai ok așa, dar daca nu, încearcă să îți ajuți vecinii.Pentru niste bani de buzunar, eu zic că e arhisuficient
Bafta!

| Alejandro1Brown a răspuns:

Salutare! Cautând modalități de a învăța și de a câștiga bani online, am dat peste o resursă care cred că v-ar putea fi de folos. Recent am citit un articol foarte interesant https://goit.global/ro/blog/educatia-ui-ux/ despre Educația UI/UX: Cine Poate Deveni Specialist UI/UX.

Acest articol dezvăluie aspectele esențiale ale UI/UX design-ului și cine poate deveni specialist în acest domeniu. Cred că ar fi o resursă valoroasă pentru oricine dorește să înceapă o carieră în designul UI/UX. Este plin de informații utile și vă poate oferi o idee mai clară despre ceea ce implică acest domeniu și cum puteți să profitați de el.

Deci, dacă sunteți în căutarea unor cursuri online care să vă ajute să învățați și să câștigați bani, recomand să verificați acest articol. S-ar putea să găsiți exact ceea ce căutați pentru a vă dezvolta o carieră profitabilă în domeniul UI/UX design-ului. Mult succes!