| HіdeMσσn a întrebat:

Bună seara. Îmi place foarte mult japoneza și aș dori să urmez niște cursuri online dacă știți cumva vreun site care m-ar putea ajuta. Sunt interesată de un curs de japoneză de începături, să fie explicat amănunțit de la a la z. Dau fundă persoanei care are cel mai complex răspuns. Mulțumesc anticipat, o zi bună.

1 răspuns:
| oanaX a răspuns:

Si eu ador japoneza si din pacate te voi dezamagi. am cautat si eu in zadar astfel de cursuri si am incercat sa invat cu cateva prietene si retineam usor. apoi cand nu am mai vorbit o perioada mai lunga cu ele am inceput sa retin greu si sa uit. daca vrei imi poti da pe privat contul tau de fb si putem invata impreunabig grin