| RaptorFabian a întrebat:

Știe cineva cum pot pune bani pe forza horizon 4? Pentru ca jocul l-am jucat destul de mult timp și îl am și cumpărat dar as vrea sa ma joc cu niște prieteni și vreau să-mi meargă și online sa ma joc cu aplicația pusa....Adica am câteva mașini și na... Vreau mai multe sa ma joc cu cineva. (DACĂ ȘTIȚI SE O APLICAȚIE BUNĂ SA IMI ZICETI)

1 răspuns:
| Alverto a răspuns:

Daca ești pe PS4 nu ai nicio șansă, dar dacă ești pe Windows caută pe google