| Anonimul23 a întrebat:

A mai făcut cineva un împrumut de la banca aceasta : https://vivacredit.ro/? Sunt de încredere?

2 răspunsuri:
| Nonameagain a răspuns:

Asta nu este o Banca. Este o societate care da bani cu imprumut. M-am uitat pe (ce vor ei sa afiseze) pagina lor. Mi se pare ciudat ca dau credit fara dobinda. Din ce platesc salariile si alte cheltuieli? Poate e un siretlic in contract si ramii fara casa. Nu mi se par de incredere.

| Tina_Criss_1987 a răspuns:

Nu este o banca! Ei doar dau bani imprumut! sincer, nu mi se par de incredere...Eu zic sa nu imprumuti din acel loc, mai ales ca exista societati multe care sunt de inceredere!