| TheMoonGirl a întrebat:

Am 15 ani jumate si vreau sa ma angajez. Ceva gen impartirea pliantelor. Stiti cumva unde m-as putea angaja? Sunt din Bucuresti. Daca mi-ati putea da un numar de telefon sau o adresa de e-mail ar fi super!
Multumesc anticipat! :*

2 răspunsuri:
| MeetTheMonster a răspuns:

Du-te pe vara la descarcat marfa, si nu ii cere bani pe luna, ti-ar da vreo 3-4 mil maxim, cerei pe zi cate 30-40, calculeaza pe vreo 23-24 de zile, ca duminicile nu le lucrii, si iti iese mai mult. multa bafta

| geox19 a răspuns:

Nu prea stiu adresa dar din cate stiu eu in Bucuresti sunt hipermarket-uri Kaufland si din cate stiu eu, cel putin pe timp de vara angazaja persoane pentru a imparti ziarele lor. Daca stii vreun magazin de acest fel te poti duce si intreba la biroul de informatii din acel magazin.Salariul este in jur de 150 ron pe luna