| anonim_4396 a întrebat:

Buna:* in sf mai am putin si implinesc si eu 16 ani si ma pot angaja cu jumate de normalaughing as vrea si eu acum ca am luat vacanta sa ma angajez si eu undeva dar nu stiu undestraight face ceva idei:-s? Sunt din Bucuresti:*. Stiti cumva unde as putea sa ma angajez de la varsta asta? si un nr de telefon sau site-uri de unde imi spuneti daca se poate...

1 răspuns:
| Lollypop a răspuns:

Poti incepe sa imparti pliante promotionale pe strada.Este foarte usor.
Multa bafta!