| Andreeas1997 a întrebat:

Am 16 ani jumatate si as vrea sa lucrez undeva part time.
As vrea ceva in zona mea, sector 4, si sa fie ceva lejer undeva la 4-5 ore.
Aveti idee ce as putea face?

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Acum iarna e mai greu, vara te puteai angaja la o terasă sau la mare pe plajă sa vinzi inghetata, sau mici, poate gasesti la un restaurant sau bar, dar este periculos, ca intră tot felul de dubioși obsedati, si la beție se pot lua de tine.

| Jager a răspuns:

Abal ar fi o solutie.

| Pandhoraa a răspuns:

Poti lucra de acasa ca operator interviu asistat de calculator
e un job part time cu contract de munca dar vei avea nevoie de acordul parintilor pntru ca nu esti majora
https://www.mercury.ro/......ator-cati/
mai poti completa sondaje online
castigi vouchere
https://www.exprim.ro/
sper ca ti am fost de folos :)

| Glasshead a răspuns:

Ai putea sa te duci la un restaurant ca ospatarita, sa speli vasele. Undeva unde nu e frig. Funda?

| KoA a răspuns:

Ce coincidenta, si eu stau in sector 4rolling on the floor, din cate am inteles se fac angajari in KouFland, tot ce trebui sa faci este sa te plimbi cu niste prajituri sau ceva de genu, mi-a zis si mie un prieten.