| Dulke_Pysyka_1996 a întrebat:

Bună TPU, am 16 ani si as vrea sa ma angajez cat mai repede. Eu nu stau cu ai mei stau cu fratele meu mai mare si sincer m-am satura sa ii cer bani de cate ori vreau sa ies si eu cu fetele. Si mi-as dori din toata inima sa ma angajez. Cine ma poate ajuta si pe mine va rog frumos. Dau si funda raman si datoare

2 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Pentru varsta ta, numai la impartit articole de publicitate sau la o terasa cred ca ai putea lucra.
Altceva nu imi vine in minte acum. Succes!

| aditimus a răspuns:

Cauta joburi pe mercador/publi24