| Bogdan10001 a întrebat:

am 18 ani,as vrea sa accesez fonduri europone nerambursabile pentru o pensiune,sunt persoana fizica,nu detin nici-un teren,in ce conditi as putea primi aceste fonduri? astept cat mai multe raspunsuri, multumesc

2 răspunsuri:
| Lawliet14 a răspuns:

Nu cunosc conditiile si nu cred ca vei primi aici raspuns. Cauta pe net in alta parte, daca nu, exista consultanta dar aia costa.

| DjCristian a răspuns:

Trebuie sa detii macar terenul, sa prezinti garantie ca proiectul va reusi. Nu cred ca poti primi fonduri fara o baza de resurse. http://www.fonduri-ue.ro/......as_313.pdf