| JustMeForever3 a întrebat:

am mai multi bani pusi deoparte si as vrea sa ii investesc.Credeti ca as putea sa iau niste fonduri europene si sa imi deschis cu ele ceva? Ce credeti ca s-ar merita:o pensiune sau un restaurant? Cand la sută trebuie sa pui din valoare fondurilor europene nerambursabile? Daca mai am un asociat de 55 de ani poate sa ia si el fonduri europene pentru acelasi proiect?

2 răspunsuri:
| ArrowToYou1211 a răspuns:

Eu zic sa incerci cu fondurile europene, nu ai ceva de pierdut, dar trebuie sa aveti un plan de afacere super bun, iar la restaurante, pensiuni. Nu prea am auzit sa primeasca bani europeni, dar incerca, nu ai ceva de pierdut. Cat despre restaurant sau pensiune, e cam plina Romania de restauranta si pensiuni

| JustMeForever3 explică (pentru ArrowToYou1211):

Da,dar întrebarea era cat la sută din suma trebuie sa pun ca sa se acorde fondurile? Si pot împrumuta 2 oameni bani pentru acelasi proiect?