| RaulSpătar1996 a întrebat:

Bună TPU, am 21 de ani, sunt destul de serios și imi place sa muncesc, nu ma trag din nimic, nu sunt leneș. Ei bine..eu am un job, plătit ok, dar vreau sa lucrez și de acasa ceva, sa fac bani in plus, pe laptop ceva, ce mi-ati sugera? Nu contează cât de greu e, accept provocările, însă am nevoie de ceva sigur..plănuiesc sa imi scot familia intr-o vacanta..pentru ca am trecut prin ceva aiurea in trecut și ei m-au ajutat cu tot ce au putut, vreau sa ii răsplătesc, stiu ca sunt familie și familia trebuie sa ajute fără sa ceara, dar ma simt eu psihic obligat sa le arat un gest de mulțumire. Ce mi-ati recomanda sa fac? Mulțumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| Aj7fownzbx17138277 a răspuns:

Păcănele pe telefon? nu știu frate ceva bitcoin sau habar n-am

| Andresso a răspuns:

Baga-l pe gigelul asta la pariuri:
https://superbetrosport.page.link/7NwsV2fb8hAcUJjeA

| Emma30555 a răspuns:

De acasă poți lucra în mediul artistic, sa confecționezi ceva, sau sa fie un job care permite munca de acasă, contabilitate sau altceva, dar trebuie sa cauți. Sunt puține joburi pe care sa le faci de acasă. Mai degrabă poți lucra glovo sau uber în timpul liber. În nici un caz pariuri...