| andrekaa a întrebat:

Am nevoie de ajutor! Cine stie o firma de publicitate din baia mare? Pentru a face niste pliante in format A3 si carti de vizita. Cat mai ieftina si de calitate. Fundaaa kiss

1 răspuns:
| Floreenofficial a răspuns:

Hmm...nu stiu daca e bun raspunsul meu, dar pliante A3 si carti de vizita se pot face si la xerox-uri, sau daca nu la vreo tipografie, sau daca dai de cineva care le are cu imprimantele, pentru ca atunci cand printezi poti sa selectezi formatul...Succeeees! happy