| Iepuricaaa a întrebat:

Hei TPU, am o trupa de dans si am vrea sa ne provam pentru a dansa la evenimente. Stiti mijloace de a ne face publicitate? Ne facem afise, pliante, avem pagina de facebook si carti de vizita. Suntem foarte bune, dar in umbra

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt si eu de aceeasi parere cu liviu... incercati sa va faceti si un blog, asta ajuta multwinking

| daηă a răspuns:

Postați videoclipuri cu voi pe youtube și participați la concursuri. Vă puteți face și o pagină de facebook.

| Mwha a răspuns:

Puteti da spectacole in public, dar ar fi bine sa va faceti rost de un maneger sau sa va duceti la palatul copiilor daca mai puteti acolo veti fi bagate inca din primul an in spectacole, evenimente etc. sau ati mai putea sa va bagati intr-o trupa mai cunoscuta sau una mai putin cunoscuta, dar care sa aiba un profesor. Oricum, succes! smug

| LiviuCristy a răspuns:

Cel mai bine Romanii au talent si apoi trebuie sa va cautati un manager sa va faca treaba asta pentru voi

| sorin93 a răspuns:

Incercati sa participati la anumite venimente, concursuri, eventual sa mai luati legatura si cu alte persoane sau trupe.

| Goerges26 a răspuns:

Va pot ajuta cu reclama pe prima pagina de google ( contracost ) cand oamenii cauta cuvinte cheie legate de domeniul vostru de activitate (dans)