| alexey123 a întrebat:

Buna TPU.
Am o comunitate de gaming, si vreau sa fac parteneriat cu google adsense.
Problema e ca necesita 18 ani, si eu am 16 ani.SI m-am gandit sa fac pe unu din parinte parteneriatul, dar doar mama are cont la banca si la inregistrare spune clar ca numele trebuie sa coincida cu numele contului bancar. Faza e ca mama e in Spania, dar am toate informatiile de la card.
Dar trebuie sa dau si un numar de telefon, nu e nici o problema pentru ca il dau pe al meu.

Dar intrebarea e daca ma va contacta telefonic?
Va rog sa raspundeti doar daca siti sigur.

1 răspuns:
| DoarImpreuna a răspuns:

Nu te va contacta google telefonic dacat in unele cazuri cant te suna un robot sa iti comunice un cod de confirmare dar poti alege daca e nevoiede asa ceva sa iti trimita SMS. Nu te suna google gii pe pace.