| Spiridon_Claudiu_1995 a întrebat:

am o intrebare : Am card in Germania ( de Sparkasse ), acum sunt in Romania, problema este ca am incercat aproape la toate bancomatele din oras sa imi scot banii pe care ii am pe card, dar mereu mi se respinge cardul. ma poate ajuta cineva, va rog? multumesc anticipat.

3 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Chiar daca e veche intrebarea, eu numai cu Sparkasse am scos bani din bancile din Romania si niciodata nu mi-a fost respins.

andreia67
| andreia67 a răspuns:

E Visa? Mastercard? Ce mesaj se afiseaza pe ecranul bancomatului?

| munteanuionvictor a răspuns:

Ar trebui să intri în orice bancă să întrebi ce poți face.