| Olandezu_Marius_1998 a întrebat:

Salut cine ma poate ajuta cu intrebarea asta vreau sa scot bani de pe un card de la iubita mea si ea este in Germania dar cardul este la mine in Romania cum fac si de la ce banca pot sa scot?

4 răspunsuri:
| Alicezzz a răspuns:

Cat timp ai cod'ul pin poti scoate de la orice banca daca cardul este valabil.

| Olandezu_Marius_1998 explică (pentru Alicezzz):

Da este dar este lui iubita mea pe numele ei si ea este in Germania si eu in Romania si cardul e din Germania

| Alicezzz a răspuns (pentru Olandezu_Marius_1998):

Mergi si scoti bani! Eu nu locuiesc in Ro si vin in Romania in concediu si imi scot bani de pe card fara nici'o problema doar ca comisionul si cursul este mic, fata de schimbul cash. Mergi scoate bani daca exista bani in cont si ai acceptul ei!

| Olandezu_Marius_1998 explică (pentru Alicezzz):

Da dar cardul e al ei si ea este in Germania si eu in Romania