| MA_Iobagg_1990 a întrebat:

Buna TPU am o intrebare in legatura cu o agentie ce ofera contracte de munca in strainatate agentie este in Arad pe langa spitalul judetean are foarte multe oferte pentru locuri de munca in tot felul de fabrici, depozite etc. Imi putezi zice daca este adevarat si nu se ocupa cu renumita ȚEAPĂ. mersi mult

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Teapa e atunci cand se cere bani inainte de angajare si cand ai plecat esti intre straini si firma nu exista, alta varianta e sa ai parte de postul de munca dorit dar salariul si conditiile de cazare nu corespund cerintelor din contractul de munca. Daca vorbesti cu oameni care lucreaza cu agentia aia si e multumita poti sa ai incredere altfel nu merita sa risti

| MA_Iobagg_1990 explică (pentru mgtow):

Eu sunt din sibiu agentia e din Arad su nu stiu cinea plecat cu ea cuma afost etc si de aceea am intrebat aicea poate sunt uni care au fost dusi la munca prin intermediul ei

| MA_Iobagg_1990 explică:

Sunt din sibiu si nu stiu cine a plecat cu agentia respectiva de acea am intrebat poate sunt uni dintre voi care cunosc, poate uni care sau dus la munca prin intermediul ei