| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare referitor in angajarea la locul de munca pentru a obtine cetatetie britanica adica sa devin Cetatean Britanic in timp de 5-6 Ani, dar vreau sa stiu da pot sa ma angajez intru firma sau intr-un magazin comercial.ca agent de vanzari sau reprezentat de vanzari sau chiar posibil cu Marketing-ul adica mai mult cu Business pentru ca am talent in afacere cu vanzari!

Sau sa ma angajez la o ferma de animale, pentru ca imi place animale mai ales de mic imi placea fermer!
Va rog vreau raspuns explicit cu expirenta, si scuze pentru intrebarea mea dar sunt curios!

Multumesc Anticipat!
Dau funda la cel mai bun raspuns explicit!

1 răspuns:
| alessia5158 a răspuns:

Fa o cautare pe net dupa "cetatenie britanica prin naturalizare" --- vei gasi suficiente informatii cat sa te lamuresti asupra conditiilor acordarii cetateniei.