| anonim_4396 a întrebat:

Ca sa fiu cetatean Britanic adica sa obtin posaport britanic ce avantaje si dezavantaje ca un cetatean britanic am in viitor la locul de munca sau calatorie fara probleme?
Ce as vrea sa va intreb cum ar fi mai bine sa devin Cetatean American sau Britanic in viitor mai bun?
Multumesc Anticipat!
Dau funda la cel mai bun raspuns explicat!

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Singurele avantaje, ca nu ai nevoie de viza prin unele tari africane, si cam atat

| anonim_4396 explică (pentru suntserios):

Adica cu pasaport britanic pot calatori in toate tarile.da?

| suntserios a răspuns (pentru anonim_4396):

Da ce cu pasaportul romanesc nu poti calatori?
singurul avantaj al cetatenilor britanici e ca nu au nevoie de vize in cateva tari in care romanii au si cam atat