| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa devin agent de vanzari. E bine daca urmez farmacia? cam cat castiga un agent de vanzari in domeniul farmaceutic? in plus, in Bucuresti e cea mai buna facultate pe care o pot urma?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Pentru a fi agent de vanzari, inclusiv de produse din domeniul sanatatii, nu ai nevoie de facultatea de farmacie, desi o poti face. Nu cred ca stie cineva, cu exceptia unui agent de vanzari din domeniu, cat se castiga. Oricare facultate de farmacie este buna, totul depinde de silinta pe care ti-o dai tu. Succes si numai bine!

| tiriboxi a răspuns:

Buna daca esti interesat[a] sa devii agent de vinzari in domeniul sanatatii contact tiriboxi@gmail.com sau tel 0765948501

| BlackNights a răspuns:

De ce vrei tu sa te chinui cu farmacie pentru a fi agent de vanzari? farmacia o urmezi daca vrei sa fii farmacist.